Murapol: Wyróżnia nas wysoka efektywność wykorzystania kapitałów

06:29

Murapol: Wyróżnia nas wysoka efektywność wykorzystania kapitałów.

Michał Sapota, prezes zarządu Murapol SA rozmawia z redakcją StockWatch.pl o sytuacji w branży deweloperskiej oraz trwającej do 24 kwietnia publicznej emisji obligacji. Murapol opinie, raporty, informacje.

StockWatch.pl: Państwa spółka w 2014 roku zajęła świetną drugą pozycję pod względem liczby sprzedanych mieszkań. Przeskoczyliście w rankingach sprzedaży lidera z poprzednich lat, Dom Development, ustępując jedynie Robygowi. Gdzie tkwi sekret, że klienci wybierają właśnie Was?
Tak naprawdę, na to składa się kilka elementów. Po pierwsze Murapol to spółka już z 14-letnią historią, stricte w deweloperce mieszkaniowej, jest to nasza ścisła specjalizacja, nie jesteśmy przypadkowym podmiotem, który zajął się tym biznesem na fali popularności czy hossy. Przeciwnie, historia Murapolu zaczyna się w środku kryzysu z przełomu wieków, w bardzo trudnym momencie dla polskiej gospodarki, była w tym pełna premedytacja. Nasza historia w pewien sposób zresztą jest wyznaczona przez kryzysy XXI wieku, w pierwszym dużym – powstaliśmy, w drugim – rozpoczęliśmy pogoń za krajową czołówką...
Czytaj więcej Murapol opinie, raporty, informacje.

Więcej na stockwatch.pl

Może Ci się spodobać:

0 komentarze

Murapol opinie, wiadomości, raporty, informacje

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Kontakt

Murapol Spółka Akcyjna ul. Partyzantów 49, 43-300 Bielsko-Biała tel. 33 819 33 33, fax. 33 829 46 66
e-mail: marketing@murapol.pl www.murapol.pl