Mocna pozycja Murapol S.A. na rynku deweloperskim

06:45

Pierwsze półrocze 2015 roku Murapol zakończył z rekordową liczbą podpisanych umów z Klientami. 1081 sprzedanych mieszkań od początku roku plasuje spółkę na drugim miejscu wśród polskich deweloperów. Murapol opinie, raporty, informacje.

Raport przygotowany przez redakcję „Dziennika Gazety Prawnej” to kolejny dowód na to, że Murapol S.A. znajduje się w ścisłej czołówce polskiego rynku deweloperskiego. W pierwszym półroczu 2015 spółka sprzedała w całej Polsce 1081 mieszkań, wobec 1003 w analogicznym okresie ubiegłego roku. Rekordowe zaufanie Klientów, którzy w ostatnich miesiącach wybrali Murapol, pozwoliło spółce uplasować się na drugim miejscu w Polsce w uwzględnieniu ilości zawartych transakcji.

Od początku roku Murapol S.A. wprowadził do swojej oferty kilkaset mieszkań w nowych inwestycjach – w Toruniu (Apartamenty Staromiejskie), Wrocławiu (Nowy Wrocław) oraz Siewierzu (Murapol Siewierz Jeziorna). Ponadto realizowane są kolejne etapy flagowych osiedli spółki m.in. w Gdańsku (Osiedle Vivaldiego), Poznaniu (Nowe Winogrady) czy Krakowie (Murapol Poznańska). Murapol S.A. oferuje nowe mieszkania w 11 miastach w całej Polsce.
Czytaj więcej Murapol opinie, raporty, informacje.

Murapol opinie

Może Ci się spodobać:

0 komentarze

Murapol opinie, wiadomości, raporty, informacje

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Kontakt

Murapol Spółka Akcyjna ul. Partyzantów 49, 43-300 Bielsko-Biała tel. 33 819 33 33, fax. 33 829 46 66
e-mail: marketing@murapol.pl www.murapol.pl