Dominium.pl o nowej ofercie Murapolu w Małopolsce

02:21

Krakowski serwis mieszkaniowy przyjrzał się najnowszej propozycji spółki w Wieliczce. Chodzi o trzeci etap inwestycji Królewskie Tarasy. Murapol opinie, raporty, informacje. 

Redakcja Dominium.pl podkreśla zalety nowego osiedla w Wieliczce, gdzie zaprojektowanych zostało 175 mieszkań o rozkładach od 2 do 4 pokoi i powierzchniach od 32 do 65 mkw..  "Jak planuje deweloper, będzie się można do nich wprowadzić w III kwartale przyszłego roku. Mieszkania w Królewskich Tarasach Wieliczka dostępne będą w ramach programu „Mieszkanie dla Młodych” -pisze dominium.pl.

Na uwagę , zdaniem redakcji, zasługuje wysoki standard inwestycji. "Na parterze znajdą się wybrukowane kostką tarasy, na wyższych kondygnacjach - balkony. W podziemiu budynków powstanie ponad 100 miejsc parkingowych, dodatkowo parkować będzie można na zewnętrznych miejscach postojowych. Osiedle będzie ogrodzone, a wjazd na jego teren odbywać się będzie przez obsługiwaną zdalnie bramę. Na terenie inwestycji znajdzie się zieleń, brukowane alejki i plac zabaw dla dzieci" - czytamy.
Czytaj więcej Murapol opinie, raporty, informacje.

Przeczytaj więcej na dominium.pl

Może Ci się spodobać:

0 komentarze

Murapol opinie, wiadomości, raporty, informacje

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Kontakt

Murapol Spółka Akcyjna ul. Partyzantów 49, 43-300 Bielsko-Biała tel. 33 819 33 33, fax. 33 829 46 66
e-mail: marketing@murapol.pl www.murapol.pl