Na Koziej Górze powstaje raj dla rowerzystów. Murapol ma w tym swój udział

03:11

Cztery zróżnicowane trasy dla miłośników rowerów górskich powstają na zboczach Koziej Góry w Bielsku-Białej. Skorzystają z nich zarówno dzieci, jak i zaawansowani rowerzyści. Mówi o tym cała rowerowa Polska. Murapol opinie, raporty, informacje.


Budowa tras to pomysł pasjonatów skupionych w Stowarzyszeniu Kolarstwa Górskiego "2B Eco Riders" z Bielska-Białej. Wiedzą projektową i budowlanym doświadczeniem wsparł ich Murapol oraz jednostka architektoniczna MAD, dzięki czemu wspólny projekt wygrał miejski przetarg. Prace w lesie komunalnym na Koziej Górze już trwają i widać ich efekty. Powstające trasy nie będą kolidowały ze szlakami turystycznymi, a ich budowa nie wiąże się z żadną poważną ingerencją w środowisko naturalne. Zostaną wkomponowane w otoczenie.
Każda z czterech zaplanowanych tras będzie mieć inną długość i stopień trudności. W pobliżu Błoni powstanie bardzo łatwa trasa dla dzieci o długości ok. 1 km. Najdłuższa będzie trasa łatwa - ponad 4 km, natomiast średnio trudna i trudna będą miały w sumie ok. 4 km długości. Trasy będą gotowe pod koniec września.
Czytaj więcej Murapol opinie, raporty, informacje.

Przeczytaj więcej na bielskobiala.gazeta.pl

Może Ci się spodobać:

0 komentarze

Murapol opinie, wiadomości, raporty, informacje

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Kontakt

Murapol Spółka Akcyjna ul. Partyzantów 49, 43-300 Bielsko-Biała tel. 33 819 33 33, fax. 33 829 46 66
e-mail: marketing@murapol.pl www.murapol.pl