Wyborcza o cenionych lokalizacjach w Poznaniu. Właśnie tu wybuduje Murapol

02:45

Na stronach poznańskiej Gazety Wyborczej ukazał się w minionym tygodniu artykuł poświęcony najlepszym lokalizacjom mieszkaniowym w stolicy Wielkopolski. Dziennik zwraca uwagę na ostatnią transakcję Murapolu, który wybuduje kolejne w tym mieście osiedle. Murapol opinie, raporty, informacje. 


Autor artykułu zatytułowanego „Centrum w cenie”, zwraca uwagę na to, że Murapol jest doskonale znany w Poznaniu za sprawą budowy „ogromnego osiedla” przy ulicy Hawelańskiej. Dziennikarz podkreśla, że spółka właśnie zawarła przedwstępną umowę zakupu działki na poznańskich Jeżycach. Zdaniem „Wyborczej” to aktualnie najlepsza lokalizacja dla inwestycji mieszkaniowej w mieście nad Wartą.

Redakcja dziennika zauważa, że Jeżyce nieprzypadkowo są jedną z najbardziej rozwijających się części Poznania. Okolica, która jeszcze kilkanaście lat temu miała charakter przemysłowy, dziś jest w głównej mierze dzielnicą mieszkaniową, chętnie wybieraną przez poznaniaków. Mieszkańcy stolicy Wielkopolski z artykułu mogą dowiedzieć się, że w przyszłości Murapolu wybuduje tu 260 mieszkań. Czytaj więcej Murapol opinie, raporty, informacje.

Może Ci się spodobać:

0 komentarze

Murapol opinie, wiadomości, raporty, informacje

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Kontakt

Murapol Spółka Akcyjna ul. Partyzantów 49, 43-300 Bielsko-Biała tel. 33 819 33 33, fax. 33 829 46 66
e-mail: marketing@murapol.pl www.murapol.pl