Murapol otwiera drzwi inwestycji w Katowicach i we Wrocławiu

05:42

W najbliższy weekend Murapol zaprasza osoby szukające nowego mieszkania na Drzwi Otwarte inwestycji Murapol Bażantów w Katowicach i Nowy Wrocław w stolicy Dolnego Śląska. Na klientów czekają specjalne rabaty. Murapol opinie, raporty, informacje.

Drzwi Otwarte na osiedlu Murapol Bażantów to wyjątkowa okazja, by własne M kupić w promocyjnej cenie. Wszystko za sprawą specjalnych rabatów przygotowanych na ten dzień.  Dla tych, którzy chcą szybko i wygodnie wprowadzić się do swojego nowego M Murapol wspólnie z siecią Leroy Merlin przygotował ofertę kompleksowego wykończenia i umeblowania mieszkania w cenie 500 zł/mkw.

We Wrocławiu,gdzie Drzwi Otwarte osiedla Nowy Wrocław odbędą się w Galerii Kiełczowskiej, każdy, kto tego dnia podpisze umowę na zakup mieszkania w tej inwestycji, będzie mógł ponadto wykończyć swoje M pod klucz w ramach dofinansowania z programu MDM.

Podczas Drzwi Otwartych w obydwu miastach do dyspozycji klientów będą doświadczeni doradcy finansowi z niezależnej firmy HCG. Specjaliści wyręczają od bankowych formalności, bezpłatnie wyliczą zdolność kredytową i pomogą uzyskać najbardziej atrakcyjny kredyt spośród bankowych ofert.

Czytaj więcej na portalu NaszeMiastoKatowice oraz NaszeMiastoWrocław
 

Może Ci się spodobać:

0 komentarze

Murapol opinie, wiadomości, raporty, informacje

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Kontakt

Murapol Spółka Akcyjna ul. Partyzantów 49, 43-300 Bielsko-Biała tel. 33 819 33 33, fax. 33 829 46 66
e-mail: marketing@murapol.pl www.murapol.pl