Murapol zaprasza na Drzwi Otwarte w całej Polsce. Własne M można kupić taniej

06:16

Jak kupić nowe mieszkanie i oszczędzić nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych? Sprawdź podczas Ogólnopolskich Drzwi Otwartych Murapol S.A.


Indywidualny rabat na nowe mieszkanie, kompleksowe wsparcie w uzyskaniu kredytu, specjalna oferta na wykończenie własnego M umożliwiająca zyskanie nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. A dodatkowo weekend w komfortowym kurorcie SPA - w prezencie. To powody, dla których w sobotę, 2 kwietnia, warto kupić mieszkanie podczas Ogólnopolskich Drzwi Otwartych Murapol S.A.

W sobotę, 2 kwietnia, Murapol organizuje w całej Polsce Drzwi Otwarte. Wydarzenie szczególnie zainteresuje tych, którzy szukając własnego mieszkania, nie zapominają o oszczędności. Dzięki promocji - obowiązującej tylko podczas Drzwi Otwartych, własne M od Murapol S.A,. na Śląsku można kupić jeszcze korzystniej.

Murapol przygotował dla klientów specjalną ofertę wykończenia i umeblowania mieszkania w cenie 500 zł/mkw. W kompleksowym pakiecie znajduje się szeroki wybór materiałów uznanych producentów, umeblowanie kuchni, a także wyposażenie łazienki. Za wszystkie prace odpowiedzialny jest zespół najlepszych specjalistów. Dzięki temu rozwiązaniu można oszczędzić nie tylko czas, ale również nawet kilkadziesiąt tys. zł. To możliwe, ponieważ samodzielne zaaranżowanie wnętrz w zbliżonym standardzie to wydatek nawet dwukrotnie większy.

Warto pamiętać również o tym, że sobotę od godz. 10 do 17 w biurach Murapolu czekać będą specjaliści finansowi, którzy bezpłatnie wyliczą zdolność kredytową, znajdą najbardziej opłacalną ofertę spośród bankowych ofert i pomogą wynegocjować z bankiem dogodne warunki spłaty. Z asystą doradców Murapolu klienci wybiorą mieszkanie najlepiej odpowiadające indywidualnym potrzebom.

Ponadto dla wszystkich, którzy tego dnia podpiszą umowę, Murapol przygotował specjalny prezent. Voucher na weekend SPA dla dwóch osób w ekskluzywnym ośrodku Osada Śnieżka w Łomnicy k. Karpacza.

Może Ci się spodobać:

0 komentarze

Murapol opinie, wiadomości, raporty, informacje

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Kontakt

Murapol Spółka Akcyjna ul. Partyzantów 49, 43-300 Bielsko-Biała tel. 33 819 33 33, fax. 33 829 46 66
e-mail: marketing@murapol.pl www.murapol.pl