Rekordowy wynik Murapolu w I kwartale. Deweloper sprzedał 701 mieszkań

02:45

Od początku roku do końca marca Murapol zawarł z klientami 701 umów sprzedaży mieszkań. To o 21 procent więcej r/r – w porównaniu do I kwartału 2015 i najlepszy wynik osiągnięty przez ogólnopolskiego dewelopera w tym okresie w historii.

- Odnotowany już po raz kolejny wzrost sprzedaży jest potwierdzeniem dużego zaufania, jaki Murapol zdobył wśród Klientów w całej Polsce. To wynik stabilnego rozwoju i zrównoważonej strategii inwestowania w nieruchomości, którą wypracowaliśmy. W Polsce mamy cały czas bardzo duże zapotrzebowanie na nowe mieszkania. Przyszłość Grupy Murapol to tworzenie wyspecjalizowanych produktów inwestycyjnych i zarządzanie nimi z wykorzystaniem naszego efektywnego know-how oraz oportunistycznego podejścia do doboru projektów deweloperskich – mówi Michał Sapota, prezes Murapol S.A.

Na wynik Grupy Murapol w I kwartale  złożyła się sprzedaż mieszkań w 20 inwestycjach realizowanych w 11 miastach Polski. W kolejnych miesiącach Spółka planuje rozpoczęcie kolejnych inwestycji, w tym w zupełnie nowych ośrodkach w Polsce.

Może Ci się spodobać:

0 komentarze

Murapol opinie, wiadomości, raporty, informacje

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Kontakt

Murapol Spółka Akcyjna ul. Partyzantów 49, 43-300 Bielsko-Biała tel. 33 819 33 33, fax. 33 829 46 66
e-mail: marketing@murapol.pl www.murapol.pl