Rugby na plaży w Sopocie. Tak Murapol propaguje tę dyscyplinę sportu

07:34

 W sobotę, 6. sierpnia, Sopot stał się europejską stolicą plażowego rugby. Przy słynnym molo w wakacyjnym turnieju na piasku rywalizowało ponad 500 zawodników oraz zawodniczek. Organizację imprezy promującej rugby wsparł Murapol, główny sponsor reprezentacji Polski.

Ponad 500 pasjonatów rugby występujących w 37 drużynach rozegrało jednego dnia blisko 100 spotkań tuż przy słynnym molo. Wśród występujących można było zobaczyć gwiazdy, m.in. Artura Siódmiaka, byłego reprezentanta Polski w piłce ręcznej i wielkiego fana rugby.

Sponsorem Sopot Beach Rugby, jednego z największych turniejów plażowych w rugby na świecie, był Murapol. Jako główny sponsor polskiej reprezentacji nie tylko wspieramy profesjonalną kadrę rugby, ale również pomagamy w popularyzacji tej fascynującej dyscypliny wśród najmłodszych.

Rozgrywane na piasku zawody cieszyły się dużym zainteresowaniem wypoczywających na plaży i spacerujących po molo turystów. Wielu z nich po raz pierwszy zetknęło się z rugby. Na całym świecie to jedna z najpopularniejszych gier zespołowych. W Polsce również emocjonuje się nią coraz więcej osób. Nasi reprezentanci w męskiej i żeńskiej odmianie tego sportu rywalizują bez kompleksów z najlepszymi.

Może Ci się spodobać:

0 komentarze

Murapol opinie, wiadomości, raporty, informacje

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Kontakt

Murapol Spółka Akcyjna ul. Partyzantów 49, 43-300 Bielsko-Biała tel. 33 819 33 33, fax. 33 829 46 66
e-mail: marketing@murapol.pl www.murapol.pl