05:25


Ruszyła telewizyjna kampania reklamowa Grupy Murapol. Spot wideo, w którym występują Magdalena Różczka - nasza ambasadorka oraz modelka Katarzyna Smolińska w pierwszej odsłonie emitowany jest w stacjach TVN, TVN 24, Comedy Central oraz w serwisie Player.pl


Spot Murapolu jest elementem trwającej od maja największej w historii rynku deweloperskiego kampanii promującej posiadanie własnego mieszkania „bo wszędzie dobrze, ale u siebie najlepiej”.

Reklama przedstawia emocje młodej dziewczyny (Katarzyna Smolińska), towarzyszące czynnościom i wydarzeniom rozgrywającym się w jej mieszkaniu. Dzięki temu, że bohaterka czuje się w nim naprawdę swobodnie, mieszkanie może być dla niej jednocześnie klubem fitness, kinem, przytulnym SPA, czy świątynią sztuki. W mieszkaniu przeżywa wielkie uczucia: przyjaźń, smutek po rozstaniu z chłopakiem czy szczęście ponownego zakochania. Będąca w reklamie narratorem Magdalena Różczka, podkreśla, że własne mieszkanie, to coś więcej niż tylko cztery ściany. To miejsce, gdzie można rozwinąć skrzydła, cieszyć się, bawić i kochać.

Reżyserią spotu zajął się jeden z najzdolniejszych twórców młodego pokolenia - Jan Holoubek. W swojej karierze współtworzył takie tytuły jak Lekarze, Prokurator, Pocztówki z republiki absurdu czy Po prostu przyjaźń. Autorem zdjęć jest natomiast Bartłomiej Kaczmarek. Scenografię do reklamy przygotował Janusz Mazurczak, ceniony scenograf teatralny, telewizyjny i filmowy, w ostatnich latach współautor wielu głośnych reklam największych marek. Wykorzystany w reklamie utwór „Open my eyes” wykonuje Maverick Sabre, irlandzko-angielski piosenkarz i raper.

Kampania reklamowa jest realizowana od 1 listopada i obejmuje w pierwszej fazie telewizje TVN, TVN24, Comedy Central oraz internetowe serwisy VoD.
Za kreację reklamy a także zakup mediów odpowiada spółka Whizz. Producentem spotu jest firma Zielony Pomidor.

Może Ci się spodobać:

0 komentarze

Murapol opinie, wiadomości, raporty, informacje

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Kontakt

Murapol Spółka Akcyjna ul. Partyzantów 49, 43-300 Bielsko-Biała tel. 33 819 33 33, fax. 33 829 46 66
e-mail: marketing@murapol.pl www.murapol.pl